The smart Trick of cuvaonica za decu That Nobody is Discussing

Mi se samo nadamo da će, nakon ovog uspešnog projekta, slične čuvaonice početi da se otvaraju i na drugim lokacijama!

Baba Višnjino dečije igralište je potpuno bezbedno za sve uzraste. Najmlađi će uživati u penjanju na platformu, spuštanju niz tobogan ili igranju uz drveni dvorac.

"Shvatili smo da ne postoji takvo mesto u gradu i jednostavno se rodila ideja. Hteli smo da napravimo neko mesto gde će deca biti na sigurnom i bezbednom mestu, a da deci bude interesantno u tom prostoru", kaže Tijana Cerović, vlasnica čuvaonice.

Postoji dva tipa kandidata. Prvi idea su mlade devojke oko twenty godina, često studentkinje koje traže privremeni posao kao dodatni izvor prihoda dok studiraju.

You might be utilizing a browser that won't supported by Facebook, so we've redirected you to definitely a simpler Edition to supply you with the greatest experience.

Od ideje jedne mame, do koncepta sa rastućom potražnjom, uložili smo mnogo truda da realizujemo svaki detalj naše Playday čuvaonice.

Dok obavite kupovinu ili prošetate centralnom zonom našeg grada, vaše dete možete bezbedno ostaviti kod nas, radno vreme igraonice je od 10h do 15h.

Najčešće postoje dva različita tipa saradnje: mesečni full time posao čuvanja dece ili po potrebi.

Naravno. U Baba Višnjinoj čuvaonici na raspolaganju su pelene i postolje za presvlačenje, maksimalno se vodi računa o higijeni i potrebama deteta, a postoji i poseban kutak za popodnevnu dremku, kao i užina i sokić.

Kada angažujete ženu koja čuva dete po potrebi, računajte na to da se čuvanje dece naplaćuje po satu, a oscilacije u cenama su velike i mogu da variraju od 450 dinara do 750 dinara po satu (i po detetu).

Više ne morate unapred da planirate obaveze, niti da razmišljate da li su bake, deke ili dadilje u mogućnosti da pričuvaju vaše mališane na par sati.

“Pozitivni utisci nam stalno stižu putem društvenih mreža. Svakodnevno dobijamo reči podrške i oduševljenja. Najsrećniji smo kada čujemo da dete jedva čeka da se vrati, ne postoji bolja potvrda da je ovo što radimo dobro kako za roditelje, tako i za mališane kojima se naš tim vaspitača maksimalno posvećuje”, kaže Stefan čija deca su i sama česti “gosti” čuvaonice.

Ako uzmemo u obzir da se prema starim običajima mnoge porodice i dalje pridržavaju pravila „Babinja“, koja podrazumevaju da se beba ne posećuje u prvih 40 dana života, prostor za pomoć oko here čuvanja bebe od strane trećeg lica, je značajno smanjen

Pored svih drugih benefita koje pružaju vrtići i obdaništa, roditeljima je cilj da smanje uticaj ljudskog faktora i da izbegnu sve potencijalne nepovoljne situacije do kojih može da dođe u saradnji sa bejbisiterkama koje decu čuvaju po kućama i stanovima.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *